Visų dantų atkūrimas all-on-4

All-on-4 yra unikali metodika, kuria viso žandikaulio dantys atstatomi ant 4 implantų. Tai kardinaliai implantacijos eigą ir laiką keičiantis implantacijos būdas, puikiai tinkantis daugumą ar visus vieno žandikaulio dantis praradusiems žmonėms. Šis dantų atkūrimo būdas yra puiki alternatyva visiems pacientams, kuriems anksčiau buvo siūlomi išimami protezai.

Apie procedūrą

Apžiūra.

Gydytojas odontologas vertina Jūsų burnos ertmės būklę ir sudaro individualų gydymo planą.

Implantacija

Į bedantį žandikaulį sriegiami 4 implantai, o ant jų gijimo laikotarpiui tvirtinamas laikinas protezas.

Protezavimas

Implantams prigijus, laikinas protezas pakeičiamas nuolatiniu neišimamu protezu.

Įprastai implantacija ir laikinas protezavimas atliekamas vieno vizito metu. Kito vizito prireikia nuolatiniam protezavimui.

>
image

Registracija internetu

Taupydami savo laiką, vizitams pas gydytojus registruokitės internetu! Pasirinkite paslaugą, vizito tikslą bei Jums patogų vizito laiką, užpildykite asmeninius duomenis ir laukite registracijos patvirtinimo.

Gydymo galimybės

Pasitelkiant All-on-4” metodiką, 2 dantų implantai fiksuojami priekinių dantų srityje, o kiti 2 implantai kampu įsriegiami šoninių dantų srityje. Iš karto po procedūros tvirtinami nuolatiniai, fiksuoti protezai, todėl į kasdienį gyvenimą sugrįžti bus paprasta. Ant 4 implantų fiksuojamas neišimamas protezas yra stabilus, nejaučiami jokie pasikeitimai kalbant, juokiantis ar kramtant maistą.

Ko tikėtis iš procedūros?

Pacientams svarbu, ar galima atkurti prarastą šypseną kuo greičiau. Pasitelkiant All-on-4metodiką, natūralią šypseną kai kuriais atvejais galima atkurti vos per vieną vizitą. Pats gydymas nesudėtingas, procedūra nesukelia diskomforto, jai nėra amžiaus ar sveikatos būklės apribojimų. Todėl All-on-4” – geriausias implantacijos pasirinkimas kainos ir kokybės atžvilgiu!

Kas nutiks, jeigu nieko nedarysite?

Prarasti dantis – sudėtinga problema, nes ji lemia sveikatos sutrikimus, psichologinį diskomfortą. Netekus daugumos žandikaulio dantų, tampa sunku kokybiškai sukramtyti maistą, tenka atsisakyti tam tikrų maisto produktų, o tai dažnai nulemia virškinimo sutrikimus. Šias problemas sunkiai išsprendžia išimami protezai, kurie gali tik dar labiau apsunkinti kramtymą. Dar didesne problema tampa tirpstantis žandikaulio kaulas – nusprendus dantis atkurti vėliau, prireikia jo priauginimo, o dėl to procedūra tampa sudėtingesnė ir kainuoja brangiau. Dėl prastos estetinės išvaizdos jaučiamas psichologinis diskomfortas, imama vengti bendrauti ir šypsotis.

Ar bus skausminga?

Ar verta bijoti?

Procedūra atliekama taikant vietinę nejautrą, todėl skausmo nejausite. Ši procedūra leidžia išvengti sudėtingos kaulo priauginimo operacijos, todėl lengvesnis ir gijimo laikotarpis – netinsta žandas, nekraujuoja dantenos, nereikia vartoti antibiotikų. Prieš procedūrą galite jaustis ramiai ir laukti naujosios estetiškos šypsenos.

Rezultatas po procedūros

Po procedūros galima džiaugtis naujais, patogiais, puikiai kramtymo funkciją atliekančiais dantimis bei estetiškai atrodančia šypsena.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip elgtis po procedūros?

All-on-4metodika atkurti dantys paprastai gana lengvai sugyja, tačiau svarbu laikytis gydytojo nurodymų, kuriuos sužinosite po procedūros, ir kruopščiai rūpintis burnos higiena namuose.

Ko reikėtų vengti po procedūros?

Pirmąsias 24 val. po procedūros rekomenduojama vartoti lengvesnį maistą (košes, jogurtus), vengti kieto, lipnaus, rūgštaus, per daug karšto ar šalto maisto. Taip pat bent kelias dienas nerūkykite, nes tai sunkina implanto prigijimą.

Kodėl verta procedūrą atlikti „IR klinikoje“?

Prieš daug metų gimusi idėja įkurti nuosavą kliniką dabar pildo mūsų pacientų svajones!  IR klinika– gydytojų dueto Ingos ir Ryčio Jovarauskų odontologijos klinika, įsikūrusi Tuskulėnų trikampyje, iš kurio atsiveria vaizdas į miesto centrą.

Nedidelėje, tačiau jaukioje ir modernioje klinikoje mūsų gydytojai odontologai kiekvieną dieną puošia pacientus sveikomis, estetiškomis šypsenomis. Siūlome įvairiausias odontologines paslaugas, kurių metu Jumis rūpinsis ir visą reikalingą informaciją suteiks aukščiausio lygio specialistai. 

Pažadame savo pacientams visada rasti išeitį iš bet kokios situacijos ir galimybę didžiuotis tobula šypsena!

image