Nematomos tiesinimo kapos

Nors efektyviai ištiesinti dantis galima breketais, ne kiekvienas ryžtasi šiam gydymui. Taip yra dėl nepatrauklios breketų išvaizdos, skausmo, kurį jie sukelia, ir sudėtingesnės dantų priežiūros. Šiuolaikinė alternatyva – nematomos dantų tiesinimo kapos. Tai modernus būdas greitai, veiksmingai, be jokio skausmo ir diskomforto, susigrąžinti tiesius dantis. Su kapomis nekils nepatogumų, baimės, kompleksų dėl dantų išvaizdos, todėl šis ortodontinis gydymas susilaukia vis didesnio pacientų dėmesio.

Apie procedūrą

Konsultacija

Įvertinama dantų būklė, sąkandžio padėtis.

Atspaudų nuėmimas

Nuimami dantų atspaudai tam, kad būtų galima įvertinti dantų padėtį ir planuoti gydymą.

Gydymo planas

Pagal dantų būklę kompiuteryje modeliuojamas būsimas šypsenos vaizdas.

Kapų gamyba

Pacientui patvirtinus būsimą dantų vaizdą, kapos gaminamos laboratorijoje. Kiek kapų reikės, nusprendžia gydytojas.

Dantų tiesinimas

Pagamintos kapos perduodamos pacientui ir pradedamas ortodontinis gydymas. Kapas reikia keisti maždaug kas 2 savaites ir nešioti jas bent 22 val. per parą tokiu principu, kokį nurodė gydytojas. Kartą per kelis mėnesius reikia apsilankyti pas gydytoją gydymo kontrolei. Paprastai tiesinimas užtrunka 9–18 mėn.

>
image

Registracija internetu

Taupydami savo laiką, vizitams pas gydytojus registruokitės internetu! Pasirinkite paslaugą, vizito tikslą bei Jums patogų vizito laiką, užpildykite asmeninius duomenis ir laukite registracijos patvirtinimo.

Gydymo galimybės

Gydymui gali būti pasitelkiamos skirtingos kapų rūšys. Kadangi rezultatai individualūs, visos iš jų yra veiksmingos – nešiojant kapas jausitės komfortiškai, o baigus gydymą galėsite džiaugtis tiesiais dantimis!

Ko tikėtis iš procedūros?

Ortodontinis gydymas kapomis ypatingas tuo, kad suteikia lygesnę šypseną, nesukeliant skausmo ir diskomforto. Taip pat šis tiesinimo būdas išsiskiria ir tuo, kad kapas galima išsiimti (valgant, valantis dantis). Svarbiausia, kapos yra plonos ir permatomos, todėl aplinkiniams beveik nepastebimos, o jas nešiojantys pacientai džiaugiasi estetiška dantų išvaizda. 

Kas nutiks, jeigu nieko nedarysite?

Kreivi dantys yra kur kas daugiau nei tik estetinė problema. Kreivus dantis sunkiau tinkamai išvalyti, atsiranda prastas burnos kvapas, dantų paviršiuje lengviau kaupiasi ėduonį sukeliančios apnašos. Taip pat gali būti sunkiau kokybiškai kramtyti maistą, o tai gali sukelti virškinimo problemas. Kreivi dantys gali nulemti ir netaisyklingą sąkandį bei žandikaulio raumenų skausmus.

Ar bus skausminga?

Ar verta bijoti?

Tiesinant dantis kapomis, pacientai nejaučia jokio skausmo, pačių kapų ant dantų netgi nesimato. Pirmą kartą įsidėjus kapas gali jaustis tik minimalus tempimo jausmas, kuris praeina per kelias dienas. Tuo šis ortodontinis gydymo būdas ir yra patogus bei plačiai pasirenkamas pacientų!

Rezultatas po procedūros

Tiesinimas kapomis – puikus sprendimas kiekvienam, svajojančiam apie lygią šypseną! Šis gydymo būdas unikalus ne tik todėl, kad lemia sėkmingus tiesinimo rezultatus ir suteikia tiesesnę šypseną, bet ir dėl to, kad patogumas ir komfortas, pasirinkus kapas, lydi visą gydymo laikotarpį. Kapos pagamintos iš biologiškai suderinamos medžiagos, kuri nesukelia alergijų ir nedirgina burnos gleivinės. Be to, jos lengvai išsiima bet kokiu metu, puikiai tinka intensyviai sportuojantiems ar daug keliaujantiems žmonėms, jas nešiojant sumažėja poreikis dažnai lankytis pas ortodontą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip prižiūrėti kapas?

Kapas reikia plauti šaltu vandeniu ir valyti atskiru dantų šepetėliu, kurio nenaudojate dantims. Po valgio, prieš įdedant kapas, reikėtų išsivalyti dantis. Jeigu tokios galimybės nėra, būtų gerai praskalauti burną. Kai kapų nenešiojate, jas laikykite specialioje dėžutėje.

Ar po gydymo dantys gali vėl iškrypti?

Tokia galimybė yra. Tam, kad tai nenutiktų, po gydymo skiriama speciali palaikomoji (retencinė) kapa, kuri nešiojama bent 22 val. per parą, o vėliau – tik naktį.

Ar su kapomis švepluojama?

Dažniausiai ne, kapos neturi įtakos kalbai ir garsų tarimui.

Ar galima su kapomis valgyti ir gerti?

Ne, prieš valgį ar gėrimus kapas išsiimkite. Jas turėti burnoje galite tik gerdami vandenį.

Kodėl verta procedūrą atlikti „IR klinikoje“?

Prieš daug metų gimusi idėja įkurti nuosavą kliniką dabar pildo mūsų pacientų svajones!  IR klinika– gydytojų dueto Ingos ir Ryčio Jovarauskų odontologijos klinika, įsikūrusi Tuskulėnų trikampyje, iš kurio atsiveria vaizdas į miesto centrą.

Nedidelėje, tačiau jaukioje ir modernioje klinikoje mūsų gydytojai odontologai kiekvieną dieną puošia pacientus sveikomis, estetiškomis šypsenomis. Siūlome įvairiausias odontologines paslaugas, kurių metu Jumis rūpinsis ir visą reikalingą informaciją suteiks aukščiausio lygio specialistai. 

Pažadame savo pacientams visada rasti išeitį iš bet kokios situacijos ir galimybę didžiuotis tobula šypsena!

image